Profesjonalne naprawy blacharskie Wrocław

Źródło: https://japantech.pl/

Dlaczego można zaufać, że nasi blacharze są najlepsi we Wrocławiu?

W JT Autocenturm dbamy o to, żeby nasz zakład blacharski był najlepiej postrzegany we Wrocławiu. Przykładamy dużą uwagę do jakości usług oraz zadowolenia klienta.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną załogą dzięki czemu jesteśmy pewni, że Twoje auto wyjedzie od nas w idealny stanie. Wszystkie naprawy są objęte gwarancją – jesteśmy pewni swoich usług.

Dlaczego JT Autocentrum?

Oto krótkie cztery powody:

  • Wycena usługi na pierwszym spotkaniu – nie zaskoczy Cię cena. Jeżeli lubisz z góry wiedzieć ile wydasz to przyjedź do nas. Nie obawiaj się kosztów „małym drukiem” – na naszej wycenie wszystko jest klarowne i pisane tylko jedną czcionką.
  • Profesjonalna doradztwo i sprawdzeni fachowcy – znamy się na tym co robimy, możesz zaufać, że doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.
  • Produkty najwyższej klasy i profesjonalny sprzęt – dbamy, żeby nasi blacharze mieli do dyspozycji nie tylko własne umiejętności, ale także właściwe narzędzia i fachowe materiał do pracy
  • Miła obsługa – zależ nam nie tylko na dobrze wykonanej pracy, ale także relacjami z naszymi klientami. Dlatego w JT Autocentrum spotkasz się z przyjazną obsługą, a dodatkowo chętnie poczęstujemy Cię kubkiem pysznej kawy lub herbaty.

Jaki jest zakres naszych usług?

W JT Autocentrum zajmujemy się pełnym zakresem usług blacharskich. Pomożemy Ci poradzić sobie z rdzą w aucie, ale także z przetarciami i wgnieceniami, które są nieuniknione parkując we Wrocławiu.

Nasi pracownicy bez problemu poradzą sobie także z poważniejszymi i skomplikowanymi naprawami powypadkowymi. Gwarantujemy przy tym rzetelną ocenę szkód i zakres usług dopasowany do Twojego portfela.