Najlepsze baterie umywalkowe

Jakie designerskie baterie umywalkowe wybrać? Nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wybór w obecnych czasach jest ogromny. Producenci oferujący artykuły z kategorii designerska armatura łazienkowa zdają sobie sprawę z tego, że wymagania klientów rosną, dlatego starają się im sprostać. Dlatego też oferta staje się coraz szersza. Nie tylko chodzi tutaj tylko o materiał i cenę, ale także rodzaje dostępnych baterii umywalkowych. Jakie designerskie baterie umywalkowe dostępne są na rynku?

Chyba najbardziej znane to te baterie, które posiadają dwa uchwyty. Są takie osoby, które twierdzą, że są to modele przestarzałe. Czy to prawda? Poniekąd. Jeżeli ktoś chciałby zdecydować się na urządzenie łazienki w nowoczesnym stylu, to powinien zdecydować się na inną propozycję. Model z dwoma uchwytami polecany jest np. do łazienki urządzonej w stylu tradycyjnym angielskim. W szczególności, jeżeli zdecydujemy się na ręcznie stylizowane kurki od wody ciepłej i zimnej. Tego typu baterie umywalkowe na pewno będą się prezentować niezwykle efektownie.

Jakie jeszcze designerskie baterie umywalkowe mamy dostępne w obecnych czasach? Skoro mamy modele z dwoma uchwytami, to nie można również zapomnieć o tym, że dostępne są też te z jednym uchwytem. Wyposażone są one tylko jedną dźwignię i głowicę mieszającą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na dobranie odpowiedniej intensywności strumienia wody. Osoby, które boją się, że taki uchwyt można łatwo urwać, nie muszą się niczym stresować. Tak na pewno nie będzie, ponieważ cała bateria charakteryzuje się niezwykłą solidnością.

A może ktoś pomyśli o tym, aby wybrać baterię samozamykające? W szczególności polecane są one dla osób, które chcą chronić środowisko naturalne (każdy z nas powinien o tym pomyśleć!). Dlaczego mówi się, że jest to bateria samozamykająca? Ponieważ po kilkudziesięciu sekundach, dzięki specjalnej konstrukcji, samodzielnie zamyka ona obieg wody. Do jej ponownego uruchomienia potrzebna będzie ingerencja człowieka. Także bardzo praktyczna bateria do łazienki.