MCT w proszku. Jak go wykorzystać?

Źródło: http://bio-nutrition.pl/

Poznaj właściwości oleju MCT w proszku

Nowoczesna forma oleju MCT w proszku pozwala na jego szersze zastosowanie i wygodne dawkowanie. Tam, gdzie płyn albo emulsja nie mogą być wykorzystane, proszek będzie dobrym wyborem. Zawiera 75% oleju, co sprawia, że pożyteczne tłuszcze będą w łatwy sposób wprowadzone do produktu ostatecznego. Dodatkowo proszek w prosty sposób rozpuszcza się w wodzie i napojach. Zarówno zimna woda, jak i ciepłe płyny pozwalają na jego całkowite rozpuszczenie i powstanie napoju o jednolitej konsystencji. Produkt od Bio Nutrition nie zawiera maltodekstryny, przez co nie jest źródłem zbędnych węglowodanów złożonych.

Pochodzenie olejów MCT

Obok czystego składu produktów MCT ważne jest pochodzenie tych kwasów. Proponujemy Ci zdrową, wartościową formę MCT z kokosa. Sproszkowany olej MCT pochodzi w stu procentach z kokosa. Możesz w ten sposób zagwarantować produktom, do których wykorzystasz ten surowiec, stałą jakość i określone, niezmienne właściwości. Nie zawierają uznawanego za szkodliwy oleju palmowego, są wegańskie, nie pochodzą od roślin modyfikowanych genetycznie, zatem są wolne od GMO.

Postaw na wysoką jakość

Przy tworzeniu wysokojakościowych suplementów diety ważna jest jakość poszczególnych składników. Wybierając nasze surowce, masz pewność pochodzenia i niezmiennej jakości, dzięki regularnie przeprowadzanym badaniom. Akredytowane laboratoria potwierdzają skład poszczególnych form MCT, aby Twój sposób na ich wykorzystanie nie musiał się zmieniać w zależności od partii towaru.