5 najważniejszych zdjęć ślubnych, których potrzebujesz

Dzień Twojego ślubu to jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu. I jak zapewne wiesz, zdjęcia ślubne są koniecznością. Nie tylko uchwycą one wszystkie wyjątkowe momenty Twojego wielkiego dnia, ale także pozwolą Ci na nowo przeżywać wspomnienia przez kolejne lata. Ale przy tak wielu różnych rodzajach zdjęć ślubnych, może być trudno zdecydować, które z nich są rzeczywiście potrzebne. Aby Ci pomóc, stworzyliśmy listę 5 najważniejszych zdjęć ślubnych, które musisz mieć pewność, że Twój fotograf je uchwyci.

1. Pierwsze spojrzenie

Jednym z najważniejszych zdjęć ślubnych, jakich będziesz potrzebować, jest zdjęcie, na którym Ty i Twój przyszły małżonek widzicie się po raz pierwszy w Waszym wielkim dniu. Pierwsze spojrzenie jest niesamowicie emocjonalnym momentem i jest jednym z tych, które będziesz chciał zapamiętać na zawsze. Pamiętaj, aby powiedzieć swojemu fotografowi, aby był gotowy i czekał, aby mogli uchwycić dokładny moment, kiedy położysz oczy na siebie.

2. Ceremonia

Oczywiście, kolejnym obowiązkowym zdjęciem ślubnym jest to, na którym Ty i Twój małżonek wymieniacie się przysięgami podczas ceremonii. Jest to prawdopodobnie najważniejszy moment całego dnia, więc ważne jest, aby Twój fotograf uchwycił go idealnie. Jeśli to możliwe, zleć mu wykonanie kilku ujęć pod różnymi kątami, abyś mógł później wybrać swoje ulubione.

3. Pierwszy taniec

Kiedy ceremonia jest już zakończona i jesteście oficjalnie małżeństwem, nadszedł czas na świętowanie! Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest posiadanie swojego pierwszego tańca jako mąż i żona. Ten moment będzie absolutnie magiczny, więc ponownie, upewnij się, że twój fotograf jest gotowy i czeka, aby pstryknąć kilka zdjęć. Pro tip: jeśli chcesz coś naprawdę wyjątkowego, poproś ich o zrobienie kilku czarno-białych zdjęć swojego pierwszego tańca- nie będziesz żałować!

4. Cięcie tortu

Kolejnym kluczowym momentem podczas każdego przyjęcia jest krojenie tortu przez Nowożeńców. Ta słodka tradycja jest jedną z tych, które będziecie chcieli zapamiętać na zawsze, więc upewnijcie się, że będzie na niej zdjęcie! Polecamy poprosić Waszego fotografa o zrobienie ujęć, na których oboje kroicie tort, jak również zbliżeń na każdego z Was, który bierze kęs. Mniam!

5. Pożegnanie

Ostatnim, ale nie mniej ważnym zdjęciem ślubnym jest zdjęcie Waszego wielkiego pożegnania. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżacie klasycznym samochodem, czy też obsypujecie się konfetti, to pożegnanie będzie jednym z tych, które zapiszą się w księgach – a Ty będziesz chciał mieć na to dowód! Upewnij się, że Twój fotograf jest tam, aby uchwycić wszystko, abyś mógł później spojrzeć na to z sentymentem.

Jak widzisz, istnieje mnóstwo różnych rodzajów zdjęć ślubnych tam – ale nie wszystkie są stworzone równe. Te pięć zdjęć jest absolutnie niezbędnych, jeśli chcesz patrzeć na swój wielki dzień z radością przez wiele lat (a nawet dekad). Więc kiedy planujesz, które ujęcia chcesz, aby twój fotograf zdobył, upewnij się, że dodasz te pięć must-haves do swojej listy! fotograf ślubny kraków